Redační a publikační systém TOOLKIT
...s TOOLKITEM je to hračka!

7 VÝHOD PUBLIKAČNÍHO SYSTÉMU TOOLKIT

Sníží vám náklady a čas na aktualizaci stránek

Pravidelné aktualizace stránek motivují uživatele aby se na ně vraceli. Tím, že si stránky dokážete spravovat sami, je udržíte neustále aktualizované a přitom ušetříte nemalé částky za webmastera. Není nutné instalovat žádné další programy – stačí prohlížeč www stránek a připojení k internetu.

Jednoduše se ovládá

Uživatelské prostředí nástroje je jednoduché a intuitivní. Spravovat a aktualizovat stránky tak dokáže kdokoliv, kdo umí pracovat s běžným prohlížečem internetu a textovým editorem. Není tedy nutná znalost jazyka HTML či dalších internetových standardů. Přesto jsou výstupem profesionálně vypadající stránky.

Přizpůsobí se vašim požadavkům a potřebám

Formuláře pro vkládání a editaci zpráv jsou plně přizpůsobitelné vašim požadavkům a obsahují právě ta políčka, která potřebujete. Díky tomu je snadné tímto nástrojem spravovat různý typ obsahu od novinek, článků, akcí, odkazů, diskusí až po tiskové zprávy, fotogalerie či jakékoli jiné databáze. To vše pomocí šablon zobrazovat v různé grafické podobě na různých stránkách pod různými kategoriemi a v různých jazycích.

Můžete jej do webu začlenit postupně

Publikační systém může být nasazen jak do celého webu tak i do jedné jediné stránky (např. novinky). Nemusíte tedy utrácet horentní sumy od začátku, ale je možné investici do modernizace webových stránek rozložit do delšího časového úseku. Vyberte si často aktualizované části webu a ty spravujte moderně, ostatní stránky spravujte starým způsobem.

Nejste závislí na dodavateli

Při změnách v nastavení systému na vašich stránkách nejste vázáni jen na nás, ale po nahlédnutí do dokumentace si je dokážete provést sami. Rovněž k hostování si kdykoliv můžete vybrat jiného poskytovatele publikačního systému.

Umožní vám snadné změny vzhledu

Texty jsou odděleny od grafické podoby stránek. O jejich grafickou podobu se starají tzv. šablony, kterých může být neomezené množství. Je tedy možné informace prezentovat na různých stránkách webu v odlišném vzhledu či pořadí a snadno je sdílet s jinými weby či informovat uživatele emailem pouze v textové podobě.

Usnadní vám výměnu zpráv s jinými organizacemi

Možnost sdílet informace mezi různými stránkami či weby oceníte zvláště tehdy, pokud nemáte dostatek obsahu pro své stránky nebo naopak chcete prezentovat tytéž údaje na několika místech současně. Především neziskové organizace tuto výhodu využívají pro automatické sdílení akcí či tiskových zpráv mezi hlavním webem a stránkami svých poboček či s jinými tématickými portály.


VYZKOUŠEJTE SI PUBLIKAČNÍ SYSTÉM TOOLKIT!


Copyright © 2005 Econnect; použit publikační a redakční systém TOOLKIT