Redační a publikační systém TOOLKIT
...s TOOLKITEM je to hračka!

DEMOVERZE

Publikační systém TOOLKIT si můžete vyzkoušet po zadání uživatelského jména toolkit a hesla toolkit na této přihlašovací stránce.


K dispozici jsou 3 testovací webíky:


  • Test - kalendář akcí – slouží jako ukázka jak může fungovat kalendář akcí. Akce zde vložené lze zobrazit na této stránce nebo kliknutím na odkaz Zobraz v horním menu administrativního rozhraní.
  • Test - novinky – slouží jako ukázka jak mohou fungovat novinky. Novinky zde vložené lze zobrazit na této stránce nebo kliknutím na odkaz Zobraz v horním menu administrativního rozhraní.
  • Test - input types – slouží jako ukázka používaných formulářových prvků pro vstup dat. K dispozici jsou klasické prvky jako textfield, selectbox, nebo checkbox, ale i HTML editor, datum, 2 boxy apod.

Na těchto ukázkách si můžete vyzkoušet rozhraní pro editory zpráv – např. tedy vkládání nové zprávy, editaci staré, používání HTML editoru, volbu kategorií, přiložení obrázku ke zprávě, volbu souvisejících článků apod.

Chcete-li si vyzkoušet pokročilejší funkce TOOLKITu kontaktujte nás, zpřístupníme vám testovací účet s právy administrátora databáze.

Tyto databáze jsou pouze ukázkové – ve skutečnosti mohou vypadat a fungovat díky snadné přizpůsobitelnosti TOOLKITu velmi odlišně.

Copyright © 2005 Econnect; použit publikační a redakční systém TOOLKIT