Redační a publikační systém TOOLKIT
...s TOOLKITEM je to hračka!

CENÍK

Ve většině případů nabízíme publikační systém TOOLKIT do pronájmu jako aplikační hosting.Cena je individuální a obsahuje:


  • Poplatek za nastavení případně doprogramovaní všech potřebných funkcí. Tento poplatek se odvíjí od počtu použitých databází neboli webíků a složitosti jejich zabudování do stránek. Poplatek zahrnuje pomoc při specifikaci zadání, nastavení databází a jejich začlenění do stránek, doprogramování nových funkcí, vytvoření přístupových účtů a jednorázové zaškolení editorů v používání nástroje.
  • Poplatek za pronájem. Jeho výše se odvíjí od počtu použitých databází a odhadované zátěže stránek. Tento poplatek zahrnuje webhosting, pronájem nástroje, jeho rozšiřování o nové funkce (upgrade), zajištění jeho funkčnosti, zajištění bezpečnosti v podobě záplat, zálohování dat.

POŠLETE NÁM BLIŽŠÍ INFORMACE O VAŠICH STRÁNKÁCH A MY VÁM SDĚLÍME PŘESNĚJŠÍ CENU!

Speciální nabídka pro neziskové organizace

Kalendář akcí

Neziskovým organizacím nabízíme publikační systém pro vlastní kalendář akcí za výhodných cenových podmínek. Vaše akce se díky možnosti sdílení mohou objevovat jak na stránkách vaší organizace, tak na stránkách Kalendáře akcí v občanském sektoru a dozví se tak o nich daleko více lidí.

Cena je 1 tis. Kč jednorázově za nastavení vzhledu a zabudování do vašich stránek a 1 tis. Kč ročně za pronájem aplikace. Pokud provozujete kalendář akcí pořádaných více organizacemi potom se platí jen za kalendáře členů - souhrnný kalendář zastřešující organizace je pak zdarma.

Katalog odkazů Kormidlo

Neziskovým organizacím spravujícím velké množství odkazů na internetové stránky nabízíme publikační systém pro správu těchto odkazů. Odkazy se mohou zobrazovat na stránkách vaší organizace a zároveň na stránkách Katalogu odkazů Kormidlo. Podrobnější informace o tomto katalogu a podmínkách využití naleznete na stránkách Kormidla. Využití je v tomto případě zdarma.

Uvedené ceny jsou bez 19% DPH.

V případě potřeby můžeme publikační systém nainstalovat a nastavit na vašem serveru případně dodat jako kompletní balík včetně potřebného hardware a software.

Copyright © 2005 Econnect; použit publikační a redakční systém TOOLKIT