Redační a publikační systém TOOLKIT
...s TOOLKITEM je to hračka!

NOVINKY

Všem webům využívající "site modul" a publikační systém ActionApps Toolkit jsem aktivovali "cookie lištu" s dotazem na získání souhlasu se zpracováním osobních údajů .

Econnect do dnešních dní vám a dalším neziskovým organizacím poskytoval internetové služby - a to jak obsahové, tak technické. Od roku 2017 jsme se rozhodli, že oba druhy služeb bude lépe provozovat odděleně.

Během dnešní noci jsme na server nainstalovali nejnovější verzi publikačního systému ActionApps Toolkit 2.90.

Během neděle jsme na server nainstalovali nejnovější verzi publikačního systému Toolkit 2.51.0. Uživatelé využívající webhostingový program NNO hosting tak již používají novou verzi.

Nejnovější verzi publikačního systému Toolkit 2.11.7 jsme právě teď nainstalovali i na server, kde nabízíme program NNO hosting. Všechny servery Econnectu tak využívají nejnovější verzi.

Nejnovější verzi publikačního systému Toolkit 2.11.6 jsme právě teď nainstalovali i na server, kde nabízíme program Komfortní hosting. Všechny servery Econnectu tak využívají nejnovější verzi.

Nejnovější verzi publikačního systému Toolkit 2.11.6 jsme právě teď nainstalovali na server, kde nabízíme program NNO hosting. Mezi novinky patří nejnovější verze HTML editoru Xinha, nové možnosti definování uživatelského rozhraní Toolkitu pro jednotlivé uživatele (přes Profily), vylepšné možnosti v přidělování práv uživatelům a mnoho nových formátovacích příkazů využívajících zejména AJAX, DHTML a knihovnu prototype.js.

Dnes jsme nainstalovali nejnovější verzi publikačního systému Toolkit 2.11.4 i na server kde nabízíme program Komfortní hosting. Nyní již tedy mohou nejnovějších novinek Toolkitu, jakými jsou nové ankety, fotogalerie, statistiky přístupů ke článkům, ... využít všichni naši uživatelé.

Toolkit umí ankety | 10. 12. 2007
Na naše servery jsme právě nainstalovali novou verzi publikačního systému Toolkit 2.11.4 v níž uživatelé mohou pohodlně vytvářet a spravovat jednoduché ankety a hlasování.

Uživatelé Toolkitu nyní mají novou možnost nechat si zobrazovat články nejčtenější za poslední den, týden nebo měsíc. To umožňuje nový systém počítání zobrazení, který jsme za přispění Ekolistu do Toolkitu implementovali.

Během víkendu a dneška jsme na všechny naše servery nainstalovali novou verzi publikačního systému Toolkit 2.11.2. Nová verze přináší opravu několika chyb a některé nové vlastnosti. S dotazy, připomínkami a náměty se prosím obracejte na Honzu Malíka.

Naší antispamovou kontrolu jsme po skriptu frm2mail rozšířili také na kontrolu vkládaných diskusních příspěvků a vkládání nových článků přes veřejné formuláře. Příspěvky, které jsou vyhodnoceny jako spam, se do publikačního systému Toolkit neuloží.

Na server jsme právě nainstalovali novou verzi publikačního systému Toolkit 2.11, která oficiálně vyjde během několika dní. V publikačním systému Toolkit opět přibylo několik nových vlastností, které popíšeme v samostatném članku. S dotazy, připomínkami a náměty se prosím obracejte na Honzu Malíka.

Na server jsme právě nahráli novou verzi publikačního systému Toolkit 2.8.2, která oficiálně vyjde během několika dní. Vylepšeno bylo mnohé...

Na přání mnoha uživatelů jsme přidali do publikačního systému Toolkit možnost bezpečného odhlášení. Tlačítko pro odlášení najdete v pravém horním rohu administrativního rozhraní.
1 | 2 | Další
Copyright © 2005 Econnect; použit publikační a redakční systém TOOLKIT