Redační a publikační systém TOOLKIT
...s TOOLKITEM je to hračka!

NOVINKY

Nástroj na správu katalogu odkazů, který je součástí publikačního systému Toolkit a je využíván například pro správu katalogu Kormidlo, se dnešním dnem dočkal změn. Vylepšena byla zejména práce s "obecnými kategoriemi", které se nyní vytvářejí a spravují automaticky. Správci též mohou ocenit celkové zrychlení práce s nástrojem.

Právě nyní se rozhoduje o tom, jakých funkcí se dočkáme v nových verzích publikačního systému APC Toolkit. Protože Toolkit je neziskovými organizacemi u Econnectu nejen využíván, ale je u nás převážně i vyvíjen, máte velkou šanci, že vaše návrhy na vylepšení se stanou skutečností. Využijete této šance?

Publikační systém APC Toolkit, který jenom u Econnectu využívá více než 50 organizací ve svých více než 400 internetových prezentacích, právě dospěl do další verze 2.8.0. Mezi novinkami nalezneme HTML editor fungující v Mozille i Internet Exploreru, vylepšené vyhledávání článků v administrativním rozhraní, hromadné zasílání e-mailů uživatelům a mnoho dalšího.

Econnect dnes zveřejnil nový internetový katalog Kormidlo (www.kormidlo.cz). Katalog nabízí široké spektrum odkazů k tématům občanské společnosti, a chce tak být alternativou již existujícím katalogům. Kormidlo provází návštěvníka informační bouří českého a výběrově zahraničního internetu a je určeno pro širokou skupinu návštěvníků – neziskové organizace, laickou i odbornou veřejnost, studenty, novináře i veřejnou správu. Odkazy jsou v Kormidle rozděleny do šesti základních oblastí: lidská práva, sociální rozvoj a pomoc, životní prostředí (www.ekolink.cz), kultura, neziskový sektor a lidé a společnost. Na vytváření katalogu se podílí více než 20 organizací.

Dnes jsme na náš webserver nainstalovali novou verzi publikačho systému Toolkit. Mezi hlavní novinky patří přidání administrativního rozhraní pro správu katalogu odkazů, modul pro zasílání denních, týdeních či měsíčních přehledů článků e-mailem, či správa heslem zabezpečených adresářů. Novinek je samozřejmě více.

(Aktualizováno) Protože publikační systém APC Toolkit neustále vyvíjíme, nahráli jsme na server nejnovější verzi, která opět přináší některé nové možnosti - zejména pro administrátory webíků. Mezi největší změny bezesporu patří možnost automatického vytváření přehledu zpráv, který je zájemcům posílán e-mailem a to denně, týdně či měsíčně. Opět připomenu, že vítáme veškeré nápady a připomínky - ať už e-mailem, či v diskusi pod článkem.

Publikační systém APC Toolkit, který ve spolupráci s APC vyvíjí pro neziskové organizace programátoři z Econnectu, se dočkal své další vývojové verze 2.2. Jak už je zvykem, mají uživatelé Econnectu možnost setkat se s novými vlastnostmi jako první ve světě.
Předchozí | 1 | 2
Copyright © 2005 Econnect; použit publikační a redakční systém TOOLKIT